Oscar

In Stock

1,300 L

Sku: ME011

Vleresoni te afermit,koleget ose miqte tuaj nepermjet kesaj dhurate unike.
Permasa e statujes eshte 25 cm e larte dhe material plastik e forte.

Sasia:
Size Chart
Shopping Cart
Close

S’ka produkte në shportë.