AGATE

AGATE

In Stock

1,600 L

Sku: ARF1607

Ky kristal eshte balanca YIN-YANG e energjise, do stimuloj pozitivitetin, kreativitetin dhe emocione pozitive ne jeten tuaj.
Prezenca dhe frekuencat e tije do te bejne te mundur te mbroheni nga syri i keq.

NOTE: Ngjyra & prerja e kristalit agate nuk eshte njesoj me te tjerat, te gjitha jane te ndryshme nga njera tjetra.

Sasia:
Size Chart
Shopping Cart
Close

S’ka produkte në shportë.