DYQANI ME I MADH I DHURATAVE

personalizoje direkt ne web

KATEGORI POPULLORE

mbi 700 dhurata unike

SHKARKO APLIKACIONIN

na mbaj gjithmone me vete

Artifiko u themelua ne Mars 2015. Si nje dyqan i vogel ne qender te Tiranes ku cdo klient bente zbulimin e tij duke na gjetur ne menyre rastesore. Eksperimentimi me produkte qe nuk ishin pare me pare na beri qe ne te ishim risia me e re ne tregun e dhuratave. U desh nje vit qe emri Artifiko te permendej ne cdo cep te Shqiperise si nje alternative e re per te realizuar vertet surpriza qe mbahen mend. Misioni yne qe nga dita e pare e deri me sot ka qene qe te ofrojme sa me shume produkte unike te krijuara kryesisht me dore te cilat percjellin nje mesazh shpirteror me shume se sa material.

JETON JASHTE SHQIPERISE?

paguaj online dhe ne e dergojme per 24 prane te dashurve tuaj

Transport ne te gjithe Shqiperine

200 Leke jashte Tiranes
100 Leke brenda Tiranes

Rimbursojme

Nese produkti nuk eshte ashtu sic ju e keni bere porosi, ateher ne jemi te detyruar t'iua ribejme ose t'iu rimbursojme pagesen e kryer.

Privatesi

Cdo informacion i derguar nga klientet ngelet teper konfidencial.

Shopping Cart
Close

S’ka produkte në shportë.